KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14155037

nr 1415 5037

Ulf Onsberg

(f. 1932), Sverige

Oljemålning, Signerad, hus. Olja på duk, 19x28cm, yttermått inklusive ram: 40x50cm

Ulf Onsberg, född 1932 i Kalmar, svensk målare,

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 30 augusti 2021
kl 18:24:50

25/8 18:02:38 1      400 kr
30/8 18:03:24 2      Vinnande bud

Ulf Onsberg

Läs mer om Ulf Onsberg
Lis Husberg (f. 1920)